Вуличне мистецтво по-українськи

8 листопада 2014
Редакція
Вуличне мистецтво дісталося й України. Давно вже, от тільки проявити свій потенціал сповна так і не могло, адже дуже довгий час вважалось всього лиш хуліганством, дитячими дурними іграми. Хоча насправді все зовсім не так. Звичайно, якщо на стіні не надто гарним почерком залишити надпис "Тут був Панас", то якось не красиво. Але якщо на пустій страшнючій стіні намалювати картину – виглядає доволі вражаюче. Ще й околицю прикрашає. Ну хіба ж не приємно, йдучи виснаженим з роботи, замість сірих будівель бачити навколо яскраві барви і оригінальні малюнки?

Вже й суспільство визнало, що картини на стінах вберігають будинки від псування безглуздими написами і нецензурними словами.

Факт залишається фактом, українські вуличні художники не відстають від закордонних колег. Доказом є цей альбом ;)

P.S.: Звичайно не обійшлось і без патріотичних мотивів!
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут