Укрметгруп

25 червня 2015
Андрій
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрметгруп" - всеукраїнська компанія, яка стрімко розвивається в напрямку заготівлі та переробки металобрухту чорних і кольорових металів, а також безперебійно забезпечує якісним металобрухтом металургійну промисловість України. Підприємство володіє великою кількістю технічних ресурсів, що постійно оновлюються та розширюються.

Для підвищення конкурентоспроможності та економічної ефективності своєї діяльності, компанія постійно інвестує кошти в розвиток технологій виробництва, пріоритетами якого являються:

- Оновлення виробничих баз у відповідності з новітніми світовими технологіями переробки брухту: оснащення брухтозаготівельних майданчиків сучасним обладнанням провідних виробників спеціалізованої техніки.
- Розширення географії присутності: розвиток мережі брухтозаготівельних підприємств у регіонах.
- Здійснення ефективної управлінської діяльності.
- "Інвестиції в людину": постійне підвищення кваліфікації співробітників, продумана кадрова політика та впровадження соціальних програм на всіх брухтозаготівельних майданчиках.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут