Українські сувеніри з деревини ручної роботи

17 березня 2017
Play Wood Art


Сувеніри компанії Play Wood Art виготовляються виключно з екологічно чистих матеріалів, які ми ретельно відбираємо для наших споживачів.

Наш сувенір - це витончений елемент декору з певною функціональністю, яка здивує ваших рідних та друзів.

Продукція компанії Play Wood Art може стати прекрасним діловим подарунком, який допоможе встановити дружні стосунки між сторонами та дозволить сподіватися на подальшу плідну співпрацю.

Абсолютно всі наші сувеніри - це ручна робота. Всі деталі скріплюються дбайливими руками майстрів, які вкладають душу та величезну кількість любові у свою роботу. 

Кожен сувенір проходить ретельний контроль на виробництві, і тільки ідеальні сувеніри ми пакуємо саме для вас!

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хвилями Венеції (фоторепортаж)
Венеція - надзвичайно атмосферне місто! Опиняєшся у казці! Приємний шелест води, чудова архітектура, багато цікавих музеїв та арт-галерей, вузенькі стрічечки-вулички, музика - навіть шалений натовп людей не здатен зіпсувати хороші враження. Пропоную Вашій увазі міні-фотозвіт.
Дивитись тут