Українські зірки перетворились на казкових персонажів

13 листопада 2014
Редакція
В дитинстві, мабуть, всі вірили в те, що казки реальні й колись ми теж станемо героями такої історії: одружимось з принцесою чи принцом, знайдемо скарб, переможемо зло та будемо жити довго і щасливо. Щоправда, коли виростаєш, починаєш розуміти: все насправді дещо складніше і не завжди так, як хочеш.

Однак, це не означає, що ми самі не можемо зробити своє життя чарівним. Ось, наприклад, молоді ініціативні українці вирішили трохи прикрасити сіру буденність і втілити мрію в реальність. Знайомтесь, унікальний і неповторний "Казковий Київ".

Вперше про цей проект заговорили в червні 2014. Виставку оригінальних світлин, на яких відомі нам зірки постали в образі казкових персонажів, присвятили "Дню захисту дітей".

Кузьма перетворився на Гулівера, Наташа Гордієнко стала Червоною Шапочкою, Ліля Ребрик та Нікіта Добринін приміряли костюми Попелюшки та чарівного принца… Описати всіх й справді важко, тому спробуйте здогадатись самі, хто є хто :)

Вже тоді, в 2014 році, виставку "Казковий Київ" на власні очі побачили більше 100 тис. українців.
Проекту вдалось об'єднати дітей і дорослих, нагадавши нам про любов, дружбу, красу і добро. Та й що може бути кращим, ніж побачити улюблених та знайомих ще з дитинства персонажів на знайомих вулицях.

Не дивно, що проект мав шалений успіх. Саме тому організатори вирішили зробити ще одну виставку в 2015 році (зараз відбувається збір коштів). Кажуть, що хотіли б зробити її щорічною. А в глобальних планах – організувати цілий сімейний фестиваль.

Що ж, побажаємо їм успіху!

І пам'ятайте, диво та казку можна створити власними руками, головне – бажання!
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут