Українка створює неперевершені казкові фотографії

7 квітня 2015
Редакція
Її фотографії сповнені ніжності та чуйності, не говорячи вже про високий рівень професіоналізму. Дивлячись на такі світлини, розумієш, що Україні таки є чим гордитись!

Сама Тетяна про свою творчість каже таке: "Художня фотографія приваблює мене, даючи можливість створювати і контролювати весь процес від ідеї, котра виникає в моїй голові, до її реалізації у фотографії. Я люблю вигадувати красивих, а іноді й казкових персонажів, і намагаюся компенсувати за допомогою фотографії відсутність магії в реальному житті".

Натхнення вона черпає з різних джерел: "Персонаж може з’явитись в моїй голові після перегляду фільму, читання книги, споглядання картини чи буденної сцени на вулиці. Ми повинні розвивати наш творчий потенціал і намагатись знаходити гарні речі в повсякденному житті ".

Більше світлин Тетяни ви можете знайти тут

(via)


Вас також можуть зацікавити:
Казкові дитячі портрети від талановитої українки
Коли балерина стає фотографом. Підбірка сюрреалістичних світлин Кайлі Спарр
Олег Оприско та його казковий сюрреалізм

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут