Україна - наш прапор любові!

20 березня 2014
OLHA KOTIUK
Запропонована фотосесія - один із проектів грузинського драматурга Раґулі Власідзе, створений для підтримки Національної збірної команди України з футболу через призму культури і духовності українського народу.

Автор вважає, що культура і спорт - найдієвіша зброя у руках держави.

У фотосесії взяли участь учасники народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю "Барви Карпат" Народного дому села Прокурава (директор - Ганна Майданська).

Зйомки проходили у 2011 -2012 рр. на Косівщині Івано-Франківської області перед початком Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО-2012. Зокрема, в селах Шешори, Прокурава і Космач.

                                ...Люби збірну, як свою країну,
                                                                         адже любов - запорука наших перемог!


Фото: Юрій Рильчук, Іван Чернічкін.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут