Ukrainian Fashion Show

23 грудня 2014
Ukrainian Fashion Show
21 грудня в Українському Культурному Центрі в Чикаго відбулась грандіозна подія: молоді, талановиті та перспективні українські дизайнери представили заокеанській публіці власні шедеври. І мали, до речі, чималий успіх серед чиказьких поціновувачів моди ;)

Учасницями цьогорічного українського модного показу стали: Ірина Халабура з колекцією "Мелодії Парижу", Ярина Жук з колекцією "Молитва за Україну" та мультибренд "Зерно", чиї роботи припали до душі навіть найвибагливішим модницям.

Дуже дякуємо всім, хто допомагав нам та долучився до організації цього неймовірного дійства, а також усім гостям події, ви – наше натхнення! Сподіваємось, ви отримали від Ukrainian Fashion Show таке ж задоволення, як і ми, і наступного року ми знову зустрінемось на вже традиційному Ukrainian Fashion Show 2015!

А поки що невеличкий фото-звіт з події: для початку ми віришили познайомити вас з атмосферою, що панувала за лаштунками Ukrainian Fashion Show :) 

А більше про те, як все пройшло, можете дізнатися тут

Фото: Anna Maria Szewczak
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут