Ukrainian Fashion Show by UaModna: за лаштунками

23 червня 2015
Ukrainian Fashion Show

Учасниками червневого показу UFShow by UaModna були Анастасія Іванова (Київ), Наталя Коваль (Нью-Йорк), Синій Льон (Дніпропетровськ) та Лєна Васенко (Івано-Франківськ).

Організатори висловлюють подяку усім тим, хто допомагав у підготовці шоу, а також шановним гостям, для яких, власне, усе це дійство і готувалося. Щиро сподіваємося, що всі отримали масу позитивних емоцій та вражень!

Речі з показу можна придбати в нашому шоу румі за адресою 1646 N Bosworth Suite A, Chicago, IL, 60642. Телефонуйте 773-503-9391 для призначення зустрічі!

Фото: Анастасія Коваленко

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут