Тату-шедеври від Дмитра Самохіна

17 грудня 2014
Редакція

Дмитро Самохін - український тату-майстер, живе і працює в Одесі, але своїми шедеврами прославився на весь світ. Лише раз побачивши його роботи, шанувальники татуювань мріють потрапити на сеанс саме до нього. І все тому, що в цьому ремеслі Дмитру вдалося досягти майстерності неймовірного рівня.

Дмитро почав захоплюватися мистецтвом з п'яти років. А побачивши журнал про татуювання, однозначно вирішив, що хоче стати тату-майстром. Та не простим. "Я хотів, щоб малюнки на тілі виглядали приблизно так само, як і малюнки на полотні", - розповідає художник. Можливо тому кожна його робота дуже красива і унікальна: ідеальний баланс руху, простору, контрастності та кольору.

"Люди приїжджають до нас в Одесу спеціально заради тату, причому їдуть звичайні люди. Наприклад, до мене приїжджав чоловік з Австралії, звичайний роботяга. Побачив мої роботи, зібрав грошей, дізнався, де знаходиться Україна, і приїхав. Приїжджають з Росії, з Німеччини. Дехто по два-три рази за новими татуюваннями, а інші - знову як туристи, тому що місто сподобалося".

Ставлення до татуювання - особиста справа кожного, але роботи Дмитра Самохіна - це справжнє мистецтво. І зараз ви зрозумієте, чому!

(via)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут