Spring Tenderness - новий стильний образ у Komod Mod

27 травня 2016
Komod Mod
Мене звати Марія, мені 19 років, я працюю SMM менеджером, також маю блог givemeadvicesite.blogspot.com
 
Ще з недавніх пір працюю event-менеджером і це виявляється дуже важко і забирає забагато сил))
 
Я захоплююсь модою, мобільною фотографією, гарними профілями в Інстаграм, які мене надихають, навчаюся заочно в КНТЕУ, намагаюся самостійно розвиватися у сфері SMM, оскільки вона нещодавно активно почала розвиватись в Україні.
 
Дуже слідкую за своїм стилем. Мене надихає, коли люди питають де і що я купила, або просто кажуть приємні компліменти щодо мого стилю. Вважаю, що дівчина має бути перш за все жіночною і трішки романтичною. Ні, я не ходжу кожний день у спідниці або сукні, однак ніжні кольори в моєму одязі переважають. Останнім часом полюбила незвичайний одяг, наприклад, дизайнеріський або просто одяг, який не завжди придбаєш у масмаркетах. Ось так))

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут