принтовані сукні-майки

14 липня 2017
Олександр
Чому жіночі сукні-майки з авторськими зображеннями стають 100% must-have сезону 2017 в Україні?
1. Справили фурор серед інших текстильних новинок завдяки співпраці з відомим українським художником: саме його картини лягли в основу виготовлення барвистих принтів.
2. Ми пропонуємо нашим покупцям сукні-майки виключно з повним сублімованим друком, що може з легкістю витримати багато зовнішніх факторів впливу.
3. «Королівський» матеріал мікродайвінг — це «друга шкіра» жінки, довговічність і гігроскопічність тканини, а також просте її використання.
4. Красуватися в сукні ексклюзивного виробництва ви зможете вже через 7-10 робочих днів. Вирішили замовити у нас ще й особливий напис на одязі? У нас можливо і це!

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут