Приголомшливі портрети тварин від українського фотографа Сергія Полюшка

16 червня 2017
Олена УкраїнкаСергій Полюшко - український фотограф, портфоліо якого вміщує все, починаючи від архітектури і моди закінчуючи комерційною та вуличною фотографією. Тим не менше, його красиві та доволі інтимні портрети тварин, можливо, найпривабливіші в усій його творчості. 
 
Від домашніх собак і кішок, до диких тварин, таких як качки, білки, і навіть екзотичні каракали: фотографії Полюшка зачаровують. Незалежно від того, чи він закарбував у кадрі білочку в снігу, поки вона полювала на горішки, качкенят, які гріються на сонці біля води чи цікавих корів, світлини виходять приголомшливими. Адже фотографу вдаєтсья знайти і добразити все найкраще в кожному предметі, який він захоплює об'єктивом.
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут