Прибуття в Болівію

15 січня 2016
Anna Grechishkina
Нарешті я дісталася до знаменитого Салар-де-Уюні в Болівії і провела там два дні. Це був чудовий і незвичайний досвід, я ніколи не бачила нічого схожого раніше. Насправді Салар був головною причиною, чому я відвідала Болівію, яка спочатку не входила в мої плани.

Салар-де-Уюні - найбільший у світі солончак, розташований на висоті більше 3600 метрів над рівнем моря.

Абсолютно плоска біла поверхня, тиша навколо (добре, коли там немає туристів :)), чудові зірки вночі над головою, чудовий захід, і сіль, тільки сіль навколо :))

Дивовижне місце, варте відвідин...

І трохи практичних відомостей. Салар знаходиться за 20 км від міста Уюні, де можна провести ніч в готелі, або ви можете їхати прямо до Салар. Тут є кілька готелів з солі, тому для вас це може бути доволі цікавою мандрівкою. Тут є місце для кемпінгу, який також є дуже цікавим і корисним, а ще безкоштовним, що також важливо :)) Фактичний вхід в Салар знаходиться за 10 км від невеликого містечка Colchani, але дорога тут дуже погана, тому будьте обережні. Кажуть, треба бути особливо уважним, якщо йде дощ, тому що поверхня може бути дуже слизькою. Мені пощастило з погодою, всі дні були сонячними і було досить тепло. Але, так, я згодна, під час дощу краще бути обережним і, можливо, навіть уникати поїздок на велосипеді в таких умовах.

І, звичайно, ви зустрінете в Саларі людей з усього світу, що також чудово!

У будь-якому разі я насолоджувалась поїздкою і була щаслива, що вирішила включити це місце до своєї подорожі. Сподіваюся, що ті з вас, хто не мав можливості відвідати це місце, ще побувають там :)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут