Прощання з героєм

20 лютого 2015
Ольга Польова

24.02.2014 багатотисячна громада Івано-Франківська проводжала у Вічність свого хороброго сина, цвіт сучасної молоді - 19-річного Романа Гурика. Чудовий син, брат, сусід, краянин та просто розумний молодий хлопець був студентом за  спеціальністю "Психологія" Філософського факультету Прикарпатського національно університету імені В.Стефаника.

Роман не зміг триматись осторонь суспільно-політичних змін, котрі спровокувала злочинна влада в Україні. Він без зайвих вагань попрямував до Києва, де робив усе задля перемоги Майдану, задля кращого достойного життя для своїх рідних, близьких, усіх українців та для себе.. 

Сьогодні Україна взяла курс на демократичне європейське майбутнє, одні владні тирани повтікали з корабля під назвою "Україна" наче гидкі щури, інші - плачуть та молять прощення в нашого народу. І тепер усі ми віримо, що сонце справжньої Незалежності починає вставати над нашим горизонтом.

Сотня, до якої належить Роман Гурик, досягла своєї перемоги, ця сотня подарувала країні нове життя, це - Небесна Сотня. 

Протягом вечора суботи та усю неділю івано-франківці прощались зі своїм молодим Героєм у приміщенні обласної "Просвіти". 24.02.2014 траурна процесія вирушила з приміщення "Просвіти" до ОДА - на площі перед Адміністрацією зібралось близько 6 тисяч небайдужих прикарпатців, котрі розділяли біль рідних від такої неймовірної втрати та гордість за такого гідного сина нашої України. Далі процесія рушила до Архікатедрального Собору Воскресіння Христового, звідти натовп супроводжував Романа до його університету, який вклонився своєму студентові та вшанував вигуками "Герої не вмирають!", "Честь і слава Героям Станіслава!". 

Поховали Героя України Романа Гурака у Меморіальному сквері позаду Драмтеатру на Алеї Героїв, що боролись за волю України. 

Івано-Франківськ сьогодні плаче. Як і вся свідома Україна. Та коли сльози висохнуть, потрібно ставати до важкої роботи - будувати нову соборну Україну, вільну від диктатури, країну щасливих людей, країну достатку й можливостей. Ту країну, яку виборов для нас ціною свого безцінного життя Роман Гурик. Він разом з усією Небесною Сотнею спостерігає за нами та допомагатиме у розбудові України.

Вічна та світла пам'ять! 

Герої не вмирають!

Слава! Слава!! Слава!!!

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут