Проблеми сьогодення у сатиричних ілюстраціях Джона Холкрофта

11 грудня 2014
Kajool-Khan
Джон Холкрофт - відомий британський ілюстратор, який працював у багатьох компаніях, серед яких BBC, Reader's Digest, The Guardian та Financial Times. Тим не менш, відомим його роблять не роботодавці, а блискуча сатира, зображена у його малюнках в стилі ретро.

Кожна нова робота Холкрофта набирає вірусного ефекту й дуже швидко розлітається по всій мережі Інтернет. Його стиль заснований на рекламі 50-х років, і він відтворює все: починаючи від візуального дизайну аж до почуттів, які вона викликала.

В будь-якому разі, зміст самих ілюстрацій зовсім не старомодний - соціальні проблеми та сучасна поведінка, змальовані у сатиричній формі, дуже актуальні сьогодні. Питання, на яких зосереджується Джон Холкрофт, - це  наша залежність від технологій, жадібність суспільства та девальвація працівників, і це лише кілька основних тематик.

Висновки кожен зробить для себе сам. А більше робіт ілюстратора можна знайти на його сайті: www.johnholcroft.com.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут