Повстанський Великдень

12 квітня 2017
Anna Senik

Кілька років тому тому, під час злої зими, коли стріляли в моїх друзів, коли палав Київ, коли душив відчай і жахав страх – я щодня вірила, що прийде весна і принесе з собою найсвітліший, найпіднесеніший Великдень за все моє життя. Це буде Великдень воїнів, Великдень перемог, Великдень пам'яті загиблих. Через десятки років промовляє до нас повстанське Великоднє вітання "Христос Воскрес! – Воскресне Україна!". Так і цієї весни, воскресає наша Нація, постає од сну до святого революційного чину, а вірні сини її зустрічають цей день зі зброєю в руках і вірою в серці. Віримо, що весна принесе перемогу над ворогами України, віримо в шляхетну жертовність своєї справи, в світлий кінець її тернистого шляху.

З цією вірою і надією в серці, очікуванням Великодньої радості – я разом з друзями відзняла фотосерію "Повстанський Великдень". Ми надихались старими фото Яворівського фотоархіву УПА – де є пам’ятні світлини Великоднього сніданку біля криївок, і разом з тим надихались доленосними подіями й піднесеними емоціями нашого сьогодення. Бо так само як тоді повстанці славили Христове Воскресіння зі зброєю в руках, так само славимо Його сьогодні й ми. Слова наших з вами молитов про Україну, її щастя і долю – в унісон зливаються із словами молитов тогоденних учасників національної боротьби. Більш як через півсторіччя воїни сьогодення христосяться із воїнами УПА "Христос Воскрес! – Воскресне Україна!" 

Це красива, добра, світла фотосерія. Красою і ніжністю я хочу привітати Україну цього року з Христовим Воскресінням. То є мій подарунок і моя пошана нашій українській нації, найкращим її дітям.

Висловлюю подяку моїм безмежно вродливим, харизматичним і душевним моделям: Святославу і Володимиру Пащукам, Оксані Кононковій, Вікторії Кузнєцовій, оператору Андрію Приймаченку, асистентці Мар’яні Лупак, а також окремо за неоціненну допомогу із реквізитом – Уляні Явній (магазин "Давній народний одяг" Львів, вул. Лесі Українки, 8) та Олексію Оніщуку (Товариство реконструкції УПА "Пам'ять"), Надії Пащук за всі смаколики і старання.

Львів, березень 2014 р.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Надійка 22 квітня 2014
Хай будуть щасливими рід Ваш і дім. А з Вами – і вся Україна. Христос Воскрес!
Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут