Полтавські портрети. Кубова парочка

1 листопада 2016
Anna Senik

Щаслива нарешті почати публікацію фотографій, зроблених зі строями з фондів Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського. 

Полтавський краєзнавчий музей став другим в Україні, після Вінницького обласного краєзнавчого музею, що пішов мені на зустріч і надав строї зі своїх фондів для зйомки. 

Я дуже рада, що хоч і небагато, але частина музейників в Україні розуміють необхідність відкритості для широкого глядача, і усвідомлюють важливість таких фото-проектів для збереження і популяризації української національної культури. 

Дякую директору музея Катерині Борисівні Фесик та всьому колективу за співпрацю і допомогу в організації фотосесії. Ваша гостинність і готовність іти на зустріч моїм ідеям - для мене неоціненні. Низький уклін! 

Також дуже дякую Олені Дідик, без чиєї допомоги і підтримки я б не впоралась. Ти стала моїми другими руками в роботі, і другим диханням у натхненні. 

Дякую моїм чарівним моделям, Ірині Руденко та Олені Чечик, за їхню вроду, і також за терпіння протягом багатогодинної роботи. 

І звісно дякую нашим дужим асистентам за їхню силу і витримку в облаштуванні фотозон. 

Полтавська серія поділена на чотири частини, кожна із дуже особливим строєм. Зберігаючи інтригу, скажу, що серед залученого є дійсно унікальні речі. Але найцікавіше, як водиться, - на кінець. 

До вашої уваги перша частина: 

"Полтавські портрети. Кубова парочка" 

Спідниця і юпка отримали назву "Кубова парочка" від "кубової" тканини, з якої їх пошито. Це фабрична тканина, що ввійшла в обіг на початку 20 ст. і переважно була розповсюджена в містах. В селах використовувалась рідко, і під впливом тієї ж таки міської моди. 

ФотографАнна Сенік (псевдонім Ładna Kobieta) 
Модель: Олена Чечик
АсистентОлена Дідик
Реквізит: Фонди Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського, www.pkm.poltava.ua 

Частина друга: Полтавські портрети. Молодиця​
Частина третя: 
Полтавські портрети. Молода

© Будь-яке використання фотографій без дозволу автора заборонено. 
www.ladna-kobieta.com.ua

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут