Подорож до Брно

23 травня 2014
Kajool-Khan
Брно це напевне перше європейське місто, котре мені довелося побачити. Емоцій не передати) Я була надзвичайно вражена красою міста, чистотою і присмаком якоїсь такої давності, котра ледь відчувалася через призму жвавого руху. Найбільше, мабуть, запам'яталася центральна вежа, а саме краєвиди дахів, які наче парасолями стоять над містом!

Взагалі Брно - історичний центр Моравії і воно друге за розміром місто після Праги. То ж, якщо доведеться бувати у Чехії - обов'язково завітайте помилуватися цим чудовим містом :)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут