Ось чому варто відвідати Шотландію

26 листопада 2014
Korol Volodymyr
Шотландія - це більше, ніж просто кілти і гаґґіс, а країна з багатою і давньою історією та яскравими природними ландшафтами. Це відмінне місце для мандрівників, які полюбляють фотографувати. І повірте, тут справді є на що подивитись!

Шотландські пейзажі досить різноманітні: гори, болота, численні прибережні острови, скелі, а ще іноді лісі. Епічні пейзажі здаються тут звичним явищем.

Найцікавіше те, що у найфотогенічніших місцях Шотландії гармонійно зливаються природні ландшафти та історичні пам'ятки. Стародавні замки і древні мости схожі на природне продовження природного ландшафту. 

(via)


А якщо вас більше цікавить подорож Україною, обов'язково ознайомтесь із українськими замками, які варто відвідати

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут