Ось чому варто відвідати Норвегію

2 грудня 2014
Korol Volodymyr
Від прекрасних лісів і глибоких фіордів до засніжених гір та холодної, арктичної тундри, Норвегія має все для людей, які люблять проводити весь свій вільний час на відкритому повітрі.

Норвегія - географічна рідкість. Завдяки своєму продовгуватому розміщенні  з півночі на південь вона поєднує дуже багато різних природних особливостей - від широколистяних лісів до арктичних тундр. Вона повинна бути набагато холоднішою країною, ніж є насправді, але температура тут регулюється завдяки відносно теплій Північно-Атлантичній течії. Та це не означає, що подорожуючи сюди можна знехтувати теплим одягом ;)

Засніжені береги, льодові щити та фіорди, що залишились країні у спадок від останнього льодовикового періоду, надають Норвегії невимовної казкової чарівності. 

(via)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут