Після перегляду цих фотографій вам неодмінно закортить відвідати Італію

12 грудня 2014
Korol Volodymyr
Яскрава, барвиста, завжди різна Італія - це країна, без якої не було б сучасної європейської цивілізації. Здається, що тут народилося все: живопис, архітектура, музика, їжа. Як взяли високу планку в Стародавньому Римі, так, з невеликими перервами на століття-друге, тримають її й досі.

Мабуть, тільки унікальна природа цієї країни могла дати світові великих художників Відродження і геніальних композиторів.

А як інакше, якщо твої виноградники споглядають засніжені Альпи, а ноги омивають блакитні води Адріатичного моря? Хочеш не хочеш, а доводиться бути Леонардо да Вінчі, Боттічеллі, Вівальді, Пуччіні, ну або хоча б добре готувати :)

Подивіться, яка прекрасна ця земля!

(via)
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут