Олег Оприско та його казковий сюрреалізм

28 жовтня 2014
Редакція
Олег Оприско - надзвичайно талановитий фотограф зі Львова. Він створює приголомшливі сюрреалістичні образи елегантних казкових жінок. Однак є суттєва різниця, що виділяє його з-поміж інших митців-авторів подібних шедеврів - Олег працює зі старим плівковим фотоапаратом. Тобто його світлини майже не обробляються у цифровому форматі. "Жоден Photoshop не зробить з поганої фотографії хорошу. В моїх світлинах можуть бути присутні хіба що корекція кольору та ретушування". Є звичайно й інші зміни, які вносить сам фотограф, але вони стосуються вже реальності, персонажів, реквізиту, місця розташування та освітлення.  

Олег захопився фотографією в 16 років. Він фотографував друзів і знайомих. "Коли мені було 18, я переїхав до Києва, де став помічником відомого рекламного фотографа. Ми працювали разом чотири роки, але це не приносило мені задоволення. Там не було місця творчості, тільки комерція. Коли мені було 23, я почав з нуля".

"Я вважаю, робити все самому - найкраще. Я придумую концепцію, створюю вбрання, обираю  місце і допомагаю із зачіскою та макіяжем," пояснив фотограф. "Перед зйомкою я планую загальну схему кольорів. Відповідно до обраної палітри, підбираю одяг, реквізити, місце розташування і т.д., щоби переконатися, що все це виглядає гармонійно в цій колірній гамі."

Для створення шедеврів Олег використовує фотоапарати Київ-6С і Київ-88 та різноманітні об'єктиви. Він розповідає, що досить часто проводить майстер-класи для фотографів. "Це дуже кумедно, коли переді мною сидять люди з фотоапаратами та об'єктивами, які коштують $2000-3000, а на моєму столі стоїть старенький Київ-6С, вартістю близько $50."

Не важко здогадатись, що Олег дуже любить те, що робить. Адже в іншому випадку, йому би не вдалось створити настільки чуттєві та захоплюючі образи. "Кожна з моїх фотографій - сцена з реального життя. Для мене це ідеальне джерело натхнення, у якому є стільки краси. Я постійно в пошуках натхнення та ідей."

Для молодих початківців фотографів Олег теж має кілька оригінальних порад: "Фотографуйте, робіть це знову і знову. Що ще додати? Киньте роботу і фотографуйте... якщо ви відчуваєте, що це справді те, до чого ви прагнете. Свобода, щастя, гроші... все прийде після того, як ви відпустите себе і просто робитимете улюблену справу." 

(via)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут