Нова кавова столиця України

Місто – провісник кавової лихоманки стало заручником історичних обставин. Постійна боротьба за володіння укріпленим форпостом між турками, поляками, московітами та українцями ніяк не сприяла закріпленню традицій кавопиття. Для того, щоб відродити яскраву сторінку історії кави в місті, кам’янецькі кавовари в 2014 році змайстрували найбільшу в Україні турку і зварили там 333 літри кави!

Кам’янецька турка ввійшла до "Книги рекордів України" і ще тісніше згуртувала кавоварів міста, надихнувши їх на проведення вже ІІ Фестивалю кави "Кам’янецька турка" - 2015. Фест відбудеться 1-3 травня 2015 в Кам'янці.

Заходи фестивалю пройдуть на центральній площі Старого міста, де розміститься стилізоване кавове містечко. Тут, впродовж 3-х днів проходитиме кавова ярмарка з всесвітніми смаколиками, майстер-класи створення картин для інтер’єру з кавових зерен для дітей від Тіко-Чако та "Handmade" від кав’ярні "Молі", "Latte art" від бариста, кавовий спрінт (забіг офіціантів з кавою) та велопробіг, гадання на кавовій гущі, конкурси "Забіг в мішках", "Кавовий силач", "Малюнок на тротуарі. Гурмани відчують також музичні нотки з кавовим присмаком (звучання мелодій на саксафоні, домбрі, скрипці, гітарі, бубні). На центральній сцені фестивалю свої таланти демонструватимуть поети, музиканти, співаки та танцюристи міста. І, безперечно, усіх пригощатиме своєю кавою турка-гігант!

До речі, в ці самі дні в місті проходитиме ще один грандіозний фестиваль - міжнародний середньовічний фест "Форпост - Дух Воїна". На гостей та учасників чекатимуть повноконтактні лицарські бої, фолк музика та повне занурення в епоху середньовіччя. Тож можна сміливо сказати, де святкувати та відпочивати на травневі буде найцікавіше.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com