Наступна станція - Зупинка Вудсток

7 вересня 2013
Iris Barbaris

Фестиваль є добрячою зарядкою для тіла та мізків. Тут проводяться заняття зумби, лекції та дискусії на різні теми, сміхотерапія, майстер класи зі швидкого читання, навіть з надання першої медичної допомоги, зустрічі з журналістами, артистами, політиками, презентації навчальних закладів та можливості стажування, і це ще далеко не весь список. Тобто, якщо ви мріяли спробувати себе у чомусь, але не мали нагоди – ось вона!

Традиційною частиною фестивалю є селище Крішни, де можна скуштувати вегетаріанську їжу, долучитися до занять йоги, східних танців, співів, театральних постановок тощо.

Якщо ви любите смачненько (і зовсім недорого) попоїсти-почуватимете себе як дома. Можна поласувати смачними гофрами, скуштувати страви національної кухні. Якщо любите шопінг - бережіть свої очі, щоб не розбігалися від безлічі різних сувенірів, фестивальної символіки, хенд-мейду…

Гасло фестивалю - „Miłość! Przyjaźń! Muzyka!“ («любов, дружба, музика»). Проте, значно частіше на картонних табличках в руках гостей фестивалю можна було прочитати „Free hugs and kisses”:)

Тут не існує кордонів, вікових меж, а також плати на вхід. Це все притягує сюди щороку сотні тисяч відвідувачів з різних країн. Поляки вважають Вудсток найбільшим фестивалем в Європі.

Це фестиваль контрастів. Він не спить вночі, мабуть, частіше в обід :) Тут можна побачити як затятих панків, так і кольорових хіпі. Під час пауз насолоджуватися блюзом Нори Джонс, а на концертах відриватися під метал, стрибаючи в болоті біля великої сцени. Кажуть, той, хто вперше приїхав на Вудсток, повинен обов’язково скупатися в болоті – це так звана посвята у справжнього «вудстоківця». 

Ну що, поїхали? :)
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут