Моє місто у фотографіях. Ніжин

5 травня 2015
Олександр
Ніжин - місто обласного значення, розташоване в північній частині України, на берегах річки Остер, притоки Десни, за 83 кілометри від м. Чернігова та за 126 км від м. Києва.

Вперше Ніжин згадується у літописі "Повість минулих літ" за Іпатіївським списком 1078р., Нежатин - 1135р., а Уненіж - 1147р.

Торговельний та освітній центр України у XVII - початку XX ст. З Ніжином пов’язані імена М. Гоголя, Є. Гребінки, Т. Шевченка, В. Корольова, М. Заньковецької та інших діячів мистецтва і науки, які прославили і Ніжинський край, і цілу Україну.

Нині – місто, яке за останні десять років "зробило себе саме" (self made town), перетворилось із занедбаного провінційного містечка Чернігівської області в доволі популярний серед мешканців Чернігова і Києва туристичний центр.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут