Містичний сюрреалізм у фотографіях Кірсті Мітчелл

6 серпня 2014
Редакція
Кірсті Мітчелл, талановитий фотограф з Великобританії. Вона створює містичні сюрреалістичні фотографії, які свідчать про її інтенсивний, глибокий особистий зв'язок з власними витворами. Коли її мати померла від раку мозку в 2008 році, фотографія стала єдиним притулком від болю втрати.

"Фотографія стала моїм єдиним порятунком, коли я вже не могла говорити про те, що відчувала. Моя фантазія заблокували реальний світ, і стала місцем, в яке я могла повернутися до своїх спогадів про неї, далеко від лікарняних стін", написала Кірсті на своєму веб-сайті.

Вплив втрати і її ніжні спогади про матір відобразились у приголомшливих знімках: "Я почала створювати світлини, які нагадують про її розповіді та повертають дитячу віру в дива."

Завдяки вдало підібраним костюмам і мистецтву фотографії, їй вдається створювати такі складні і красиві зображення. "Костюми, локації, позицій моделей я обираю сама, деколи допомагають друзі. Реквізит, декорації та аксесуари - все стало життєво необхідною частиною процесу, який згодом втілюється у фотографії".

(via)
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут