Мандруй україною. Львівщина

17 серпня 2015
Оксана Різова
Дослідники вважають, що у наших пращурів перші свідомо використані кахлі носили назву сасаbus та мали горщикоподібну форму. Те, що потім буде коштовним предметом інтерьєру, спочатку просто вмуровувалось у стіну. Кажуть, що то було відлуння будівельної традиції візантійців. Зараз ми вивчаємо, відшукуємо, колекціонуємо, якщо пощастить, кахлі, які мають українські корені. Наразі львівські. 

Знахідки матеріальної культури, відтворені роботи майстрів, Львівщина історична та сучасна. На світлинах - розмаїття рис місцевості, де шанобливо збережено українське минуле та з турботою плекаються сучасне та майбутнє.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут