Краса врятує світ

20 січня 2015
Редакція
Сьогодні все більше жінок стають добровольцями у зоні АТО. Хтось, аби допомагати, надавати медичну допомогу, підтримувати продовольством, медикаментами і просто морально. Але є й такі, які беруть безпосередню участь у бойових діях.

На це можна дивитись по-різному. Комусь може здатись, що вони здійснюють героїчний подвиг, а хтось скаже, що місце жінки вдома і не її це справа, воювати. Та погодьтеся, це вагомий вчинок. Не просто бути там, де й чоловікам буває доволі сутужно, а йти в саме пекло бою. В дечому це суперечить природньому покликанню жінки – нести життя і мир, але сьогодні, коли Україна потребує допомоги своїх синів та дочок, цими дівчатами варто гордитись. Вони назавжди ввійдуть в історію, як захисниці нашої Батьківщини!   
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут