Козаки Холодноярської республіки

6 липня 2015
Anna Senik

Після низки військових та політичних поразок Україну було знову розділено між кількома державами. Проте боротьба продовжувалася. У 1919 на підконтрольній радянській владі території була створена Холодноярська республіка з власними військовими підрозділами, що на налічували до 15 тисяч бійців. Згідно з українськими військовими традиціями бійці підрозділів називали себе козаками. Не маючи уніфікованого однострою, холодноярці використовували одяг царської армії та кубанських козаків з українськими відзнаками та в основному застосовували тактику партизанської боротьби.

Військова традиція і славна пам’ять цієї військової на пів-підпільної формації і досі лишаються натхненним прикладом для сучасних захисників України.

© Будь-яке використання фотографій без дозволу автора заборонено.

Фото-проект "Воїн крізь віки" Міністерства оборони України

Фотограф: Анна Сенік (псевдонім Ładna Kobieta)

Моделі: Олександр Лісниченко та Прокопенко Володимир — члени Військово-історичного клубу "Пластун"

Локація: Національний музей народної архітектури та побуту України у Пирогові, Київ

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут