Козак Мамай зачарував Чикаго на International Snow Sculpting Challenge

18 лютого 2014
Svitlana Ivanyshyn-Ugryna
Цієї зими Чикаго буквально завалено снігом! Для муніціпальних служб - це морока і понад 4 мільйони доларів, витрачених на прибирання вулиць. А для  митців з різних куточків світу - можливість взяти участь у щорічному конкурсі снігових скульптур біля Navy Pier - International Snow Sculpting Challenge at Navy Pier. Зведення гігантських снігових фантазій здійснювали 15 команд з різних країн з  триметрових блоків снігу.
Цього року українська команда також брала участь у змаганні і звели двометрового Козака Мамая. Хоч ця скульптура і не виграла  головного приза, але стала однією з найпопулярніших для туристів. Це можна було бачити по стоптаній стежці до скульптури в Gateway Park.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

УПА. Кохання
На світлу пам'ять тих героїв, які свого недокохали...: "Я сьогодні від вас від'їжджаю Боронити ріднесенький край. Може верну, а може загину. Ти, дівчино, про мене згадай...."
Дивитись тут