Коли балерина стає фотографом...

9 жовтня 2014
Редакція
"Кілька років я витратила на те, щоб стати професійною балериною. А закінчивши навчання, зрозуміла, що це не мій шлях. І почала шукати інший спосіб реалізувати творчість, яка живе всередині мене. Я відкрила для себе фотографію. З тих пір цим і живу, створюючи сюрреалістичні і символічні фотокартини. Сюжет зображень народжується з моїх думок, спостережень та особистого досвіду.

Я намагаюся бачити те, що не лежить на поверхні, чути ще не промовлені слова і досліджувати взаємовідносини людей з їхнім оточенням" - Кайлі Спарр.

(via)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут