Kirim gulü. Кримська троянда

20 травня 2016
Anna Senik
Життя нас старанно зводило. Я почула Ельвіру раніше, ніж побачила. Вперше це було, коли Андрій Лозовий вмикав її пісні на телефоні, щоби поділитись своїм захватом від кримської автентики.

Пізніше на концерті Kozak System Іван Леньо передав зі сцени їй вітання і дякував за спільну пісню "Битим склом". Тоді Ельвіра не змога приїхати на виступ до Києва з рідного окупованого Криму. А я слухала її запис і думала, що вона має бути гарна, така ж гарна як її голос. Я не помилилась.

В нас виявилась купа спільних знайомих. Я тільки і чула від них: "Тобі треба зняти Ельвіру! В тебе ще не було кримської теми, а вона так тобі підходить!" Остаточно нас звела Оксана Бут. Ми почали переписуватись, планувати фотосет. Як водиться в таких випадках - кілька разів зйомка переносилась із різних причин. Але з Божої волі ми це зробили. Дякую всім, хто нас підтримав. Я щаслива цією зйомкою.

Фотограф: Анна Сенік (псевдонім Ładna Kobieta) 
Модель: Elvira Sarykhalil
Стрій: Mayre Lyuman

© Будь-яке використання фотографій без дозволу автора заборонено.
www.ladna-kobieta.com.ua

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут