Казковий Чеський Крумлов

30 травня 2014
Kajool-Khan
Перше, що спадало на думку при відвідинах Чеського Крумлова: "місто або казкове, або тут часто знімають тематичні кінофільми":) Справді, усі будинки дуже милі та чепурні, а бруківка додає своєї чарівності середньовічного міста. Коли ходиш охайними вуличками, відчувається якийсь піднесений настрій!

Велике враження справив середньовічний театр, який збудували ще в 1700х роках, але який  досі діє (правда лише тричі на рік). До речі, історичний центр Чеського Крумлова у 1992 році  був включений у список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО!

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут