Казкові порцелянові створіння від українського мистецького дуету

12 грудня 2014
Редакція
Дует українських митців, Аня Стасенко і Слава Леонтьєв створюють крихітні казкові порцелянові створіння з неймовірним барвистим дизайном.

Враховуючи малесенький розмір цих істот (від 4 до 40 см), це справді вражаюче, адже Анна і Слава раніше не працювали з керамікою. Вона - художник-графік, він - вчитель живопису. Вони обрали її тільки з економічних причин і через відносну простоту роботи з матеріалом. Але не можливо не помітити, скільки креативності та наполегливості вони вкладають у кожну дрібну деталь скульптурок.

Щоправда, митці дуже скромні щодо своїх витворів, кажуть, що нічого особливого тут немає, оскільки вони навіть не професіонали у цій сфері. Але вирішувати все таки вам!

(via)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут