Казкові дитячі портрети від талановитої українки

19 вересня 2014
Редакція
Кеті Енделман – український фотограф з Денвера, красива людина всередині та зовні. Життя надихає її на створення чарівних світлин.

В семирічному віці українка разом зі своєю сім'єю емігрувала до Америки, де змогла знайти свою справжню сутність і реалізувати свої мрії, що було неможливим для неї на батьківщині. Зараз вона знайшла своє щастя у шлюбі з Крістін. Кеті пощастило відшукати свою власну ідентичність і оточення, яке прийняло її такою, яка вона є.

Її уява вільна, про що свідчать фотографії, які демонструють світи нескінченних можливостей і магії, де збуваються мрії і щастя триває вічно. Шанувальник казок з дитинства, Кеті використовує свій досвід моделювання і любов до фольклору, щоб створити мрійливі, чарівні та казкові дитячі художні портрети.

Фотографії Кеті постійно з'являються у міжнародних друкованих та онлайн виданнях. Більше її робіт ви можете знайти тут:
Facebook: www.facebook.com/katieandelmanphotography
Сайт: www.katieandelman.com
500px: www.500px.com/Katie-Andelman_Garner


(via)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут