"Булава - це не зброя, а духовна сила українського народу"

15 березня 2014
OLHA KOTIUK
Впродовж 2008-2012 років на Івано-Франківщині Раґулі Власідзе власноручно створив 26 унікальних керамічних футбольних булав, які присвятив відомим футболістам та тренерам, політикам, діячам культури і мистецтва України та світу. На даний час драматург працює над збільшенням колеції.

Одну із булав під назвою "Трипільське коло" митець присвятив Президентові Польщі Броніславу Коморовському:

"Будуть інші часи, інші обставини, але події європейського масштабу, такі як Євро-2012, назавжди залишаться в серцях двох братніх народів – польського та українського – як зразок спільної співпраці в ім’я миру, дружби та поваги до загальнолюдських цінностей".
Раґулі Власідзе
"Trypillya Circle"

The mace is dedicated to the President of Poland Bronislaw Komorowski

"Other times and other reasons will come; but Europe-scaled events like EURO-2012 will always stay in hearts of two fraternal nations, Polish and Ukrainian ones, as an example of common work for the sake of peace, friendship and respect to common mankind values".
Raguli Vlasidze

 Фото: Ігор Волошин, Іван Чернічкін.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Vitaliy 18 березня 2014
WAW
Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут