Готуємось до Хелловіну: Декорації

12 жовтня 2016
Kajool-Khan
Хелловін (Хелоуїн, Хеллоуїн, Геловін, з англ. - Halloween) — сучасне костюмоване свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада, у переддень "Дня всіх святих". Найбільшої популярності Хелловін набув у США та Великій Британії, а останнім часом свято набирає обертів у країнах Європи та в Україні зокрема. 

Якщо у нас до святкувань долучаються окремі групи людей, щоправда, переважно у якихось тематичних місцях чи вдома, то закордоном люди готуються до свята заздалегідь: прикрашають страшнючо будинки, печуть\готують чудернацьку їжу, вдягають себе, дітей та домашніх улюбленців у різноманітні цікаві костюми. 

Ми вирішили "розсмакувати" особливості приготувань до Хелловіну по частинках, тому починаємо з декорацій, якими люди прикрашають будинки як ззовні, так і в середині :)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут