Гармонія людини і природи

24 вересня 2014
Редакція
Грегорі Кольбер – фотограф та режисер з Канади. Він придумав і створив чудовий проект під назвою "Попіл і сніг", що розповідає про взаємодію людей і тварин.

"Коли я розпочав роботу над цим проектом, то вирішив дослідити відносини людей і тварин зсередини. Намагаючись розкрити мову і почуття тварин, я працюю над тим, щоб відновити одну землю, на якій всі живі істоти колись жили в гармонії", - розповів Грегорі про свій проект.

"Попіл і сніг" розпочав своє існування в 1992 році. Для реалізації задуманого, Грегорі здійснив експедиції на кожному континенті, щоби закарбувати більше сотні живих істот, серед яких були і дикі тварини. Комп'ютерна обробка майже відсутня – все, що він бачив, відразу відображалось на знімку чи ролику. До речі, проект складається зі світлин, кількох кінострічок і новели у листах, які пробуджують нашу вікову пам'ять та кличуть нас до знайомих місцин, яких ми ніколи не бачили.

А ось і кілька дивовижних робіт з проекту "Попіл і сніг"

Більше про проект тут.
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут