Галерея під відкритим небом

15 жовтня 2014
Редакція
Ер-Ріяд, невелике село на острові Джерба ​​в Тунісі, далеке від будь-яких туристичних шляхів, нещодавно відвідали кілька незвичних гостей - 150 вуличних художників з 30 країн світу. Вони приїхали сюди, щоби взяти участь в Djerbahood - масштабній виставці вуличного мистецтва, на якій були представлені 150 витворів стріт-арту. Замість полотен, художники використовували стіни будівель цього старого мультикультурного села.

Мехді Бен Шейх, засновник французької Galerie Itinerrance та організатор заходу, забезпечив юридичний дозвіл як з боку уряду, так і з боку приватних землевласників перед початком проекту. "Мусульмани, християни і євреї жили тут в мирі останні 2000 років чи близько того," розповів Бен Шейх New York Times. "Я роблю це не для того, щоби налаштувати людей один проти одного,  а навпаки, щоби зміцнити цей аспект, який я вважаю прекрасним. А разом з природною красою села, художники отримають унікальні полотна для роботи."

(via)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут