Футболки black edition від бренду "Калина україна"


Всі футболки в наявності.

Щоб замовити, оберіть товар у нашому магазині за посиланням: http://kalina.uamodna.com

або напишіть нам на e-mail: kalina.sweatshirt@gmail.com (у повідомленні вкажіть артикул, розмір, номер телефону для зв'язку, адресу відправки)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Slobodian Alina Slobodian Alina 7 серпня 2016
Дуже злий відгук: купила футболку вашого виробництва в грудні 2015. По-перше, вона продавалась УЖЕ з дірочками!!!! Обіцяли замінити з березня, коли будуть нові...Я писала, дзвонила в березні, квітні, травні - повний ігнор (сервіс - ще той!!!!!). Я ПІВРОКУ не носила футболку, щоб поміняти, в кінці кінців з таким ігноруванням клієнтів вже вирішила не міняти, АЛЕ після 1-го прання при температурі 30 С, всі кольори на принті зблідли... Після 1-го прання футболка виглядає ніби вона в мене кілька років. Дуже не раджу одяг цієї фірми!!! Дуже неякісний!!!! І сервіс паскудний!!!!!! Я вам залишу такі відгуки скрізь, де можливо!!!!!! Бо не можна так відноситися до клієнтів і випускати бракований одяг, який до того ж псується після першого прання!!!!!!!
Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут