Дивитись тут
Фотоальбом присвячений пам’яті героїв Небесної Сотні
З 2014 року Україна вступила в активну фазу цивілізаційної війни зі своїм споконвічним ворогом, яка може тривати століття.
Активна фаза цієї цивілізаційної війни почалася з Євромайдану наприкінці осені 2013-го року і Революції Гідності на початку зими 2014-го року.
Найважливішою подією 2013-го року в Україні і Європі став український Євромайдан як форма протесту українського народу проти свавілля проросійського кримінально-олігархічного режиму Януковича, який створив фактично бандитську корпорацію на основі свого сімейного клану в рамках донецького баронату.
Правляча проросійська Партія регіонів на чолі з Януковичем фактично перетворила Україну на поліцейську державу, ведучи її до повного знищення.
Разом з компартією, Партія регіонів стала інструментом в руках російського неоімперіалізму, завдяки якому Україна була пограбована економічно і фінансово, армія і спецслужби обезглавлені, роззброєні і знекровлені, а міліція разом з криміналітетом перетворені на жандарма для наведення нового імперського порядку.
Через два місяці після початку Євромайдану Президент Янукович, зрадивши державу і армію, разом зі своїми синами і коханкою таємно втік до Росії. Це був лише початок великих змін і соціальних потрясінь, які очікували Україну у 2014-му році.
Згодом стало очевидно, що російський президент Путін і канцлер Німеччини Меркель домовилися про розділ сфери впливу в Україні задовго саміту у Вільнюсі, що відбувся наприкінці листопада 2013 року. Вони намагалися реалізувати цю схему в форматі «асоціації» України з ЄС. Мотивація була проста: Німеччина отримує доступ до ринків півночі і заходу України, а Росія повністю контролює українські підприємства ВПК і важкої промисловості Сходу України, український ринок збуту своїх товарів, політичний вплив на Україну та військові бази в Криму. Тому вони досить довго готували таку ситуацію, коли через конфлікт інтересів у бізнесі легалізувалася б здача Європою, насамперед Німеччиною, українського Півдня і Сходу Російській Федерації – новітній імперії Путіна.
20 лютого - пам'ятний день, що відзначається в Україні як День Героїв Небесної Сотні. Розстріл активістів Майдану є одним з найтрагічніших етапів сучасної історії України.
20 лютого для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні визначено пам’ятним днем указом президента України Петра Порошенка від 11 лютого 2015 року.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Дивитись тут
Дивитись тут
Дивитись тут