Епічна фотозйомка для унікальної рекламної кампанії

30 вересня 2014
Редакція
Для своєї рекламної кампанії швейцарський бренд одягу та спорядження для альпінізму Mammut запросив альпіністів з усього світу. Завданням було підійнятися на північну стіну "чотиритисячника" (гора висотою 4000 метрів) Ейгер в Альпах. Для зйомок обрали фотографа Роберта Боша. Він не раз підкорював найвищі вершини планети, щоби зробити приголомшливі знімки.

На честь 150-річчя першого сходження Едварда Уімпера та його команди на хребет Маттерхорн в Альпах, компанія Mammut попросила Боша зробити спеціальний фотопроект, щоби відзначити цю подію у рекламній кампанії 2015 року. Команда альпіністів піднялася на хребет Маттерхорн із яскраво-червоними вогнями, що освітлювали шлях, який Уімпер пройшов зі своєю командою, щоби здійснити перше успішне сходження.  

Очевидно, бренду Mammut дуже пощастило, що його рекламу знімав саме цей фотограф. Він просто геній! Адже прямовисна скеля та сніжний пік крижаної гори - не зовсім зручне місцем для створення великомасштабних фотографічних витворів мистецтва. Але це саме те, чим займається Роберт. Щоби зробити чудовий кадр, Бош залучає до зйомок сотні альпіністів, яких не лякають важкі умови. 

(via)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут