Екстремальний фестиваль в Альпах

2 жовтня 2014
Редакція
Міжнародний фестиваль Highline Meeting здається одним з найпрохолодніших фестивалів, про які ми коли-небудь чули, але він також може бути одним з найстрашніших - учасники проводять більшу частину часу, висячи на мотузці, натягнутій між італійськими Альпами в районі гори Монте Піана.

Присутні називають себе "слекерами" через мотузки, на яких вони намагаються балансувати (Слеклайн – вид спорту, який полягає у ходінні по натягнутій стропі). Екстремальний вид спорту відрізняється від звичайної ходьби по канату тим, що мотузка має злегка сплюснуту форму і трохи провисає, тобто може рухатися з боку в бік або підстрибувати.

Крім того, що слекери проводять більшу частину своїх днів (і ночей) на слеклайні на висоті кількасот футів над Італійськими Альпами, свято має всі атрибути нормального фестивалю - кухня, бар, і приголомшливий музичний джем-сешн. Учасники можуть також відвідати семінар з йоги або спробувати політати на парапланах. 

(via)
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут