Донечка

6 травня 2015
Anna Senik

Давно мала задум для серії матері з дорослою донькою. Мені близька тема взаємної ніжності та турботи двох вже дорослих жінок - це завжди особливі відносини, в яких є місце і для взаємної поваги, і для піклування. Доросла донька - то вже не маленька дівчинка, проте вона ніколи не стане для матері дорослою, а завжди буде меншою, такою, що потребує її підтримки і любові.

Моделями стали Оксана, що знімалась у мене в серії "Коляда", та її мама Олена - дуже вродлива і квітуча жінка. Молода і зріла краса, любов, ніжність, рідний потяг - всім цим я тішилась під час зйомки. Дякую, дівчата, за вашу щирість.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Леся 30 серпня 2013
неймовірно гарно!
Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут