Дітки очима люблячої мами

23 серпня 2014
Редакція
Коли Ліза Холлоуей не зайнята доглядом за своєю сім’єю, що складається з 12 чоловік, вона створює чарівні та казкові портрети дітей. Використовуючи власний талант, золотаве освітлення і неймовірні пейзажі Північно-Західної Арізони, вона створює душевні, легкі й водночас дуже глибокі світлини за допомогою свого фотоапарату.

Ліза вперше зацікавилася фотографією, щоб зберегти кожен цінний момент життя її дітей. Для творчої натури це мистецтво стало природним продовженням її одвічної пристрасті. Її надихають сім'я, краса, кольори та текстури світу навколо неї, і надзвичайне природне світло, якого так багато в Арізоні. Роботи Лізи отримали кілька нагород і розійшлись по всьому світу, як онлайн, так і в друкованому вигляді.

(via)
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут