На французькій фермі знайдено 60 ретро-автомобілів вартістю 12 мільйонів фунтів

9 грудня 2014
Korol Volodymyr

На одній з французьких ферм знайдено 60 ретро-автомобілів, які простояли там більше 50 років. За попередніми оцінками, зараз їх загальна вартість становить не менше 12 мільйонів фунтів стерлінгів.

Виявляється, незважаючи на GPS, який зводить планету до доступної карти і дозволяє знайти практично усе необхідне, у нашому світі залишилось місце для прихованих скарбів.

Після виклику аукціоністів, онуки підприємця Роджера Бейлона виявили, що колекція з 60 вінтажних автомобілів 1930-1950-х років, залишена іржавіти в сараях сімейної ферми на заході Франції, може коштувати на аукціоні більше 12 мільйонів фунтів стерлінгів.

Та це далеко не звичайні автомобілі. Один Talbot-Lago, знайдений в колекції, раніше належав єгипетському королю Фаруку, а Ferrari використовувався для зйомок фільму з Джейн Фонда. А ще тут є рідкісна Maserati – одна з трьох, що є в цілому світі. Бейлон хотів побудувати музей для своєї колекції. Однак, коли справи пішли не так, як очікувалося, йому довелось продати 50 автомобілів, а про іншу частину колекції просто забули.

Автомобілі будуть виставлені на аукціоні в Парижі 6 лютого 2015. 

(via)
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут