Darling Darlene - модниця й світcька левиця Чикаго

9 вересня 2014
Komod Mod
Сукня Дарлін від дизайнера RUNDHOLZ, вона її придбала в магазині Jolie Femme в Winnetka, де працює сама. Шпилька-квітка від BEATA KANIA, яка працює на факультеті моди в Columbia College. Намисто зроблене Mary O'Shaughnessy з використаних флакончиків помад. Екстравагантний капелюшок створений дизайнеркою Diane Harty з Колорадо. Вінтажні браслетики зроблені із сушених скорпіонів та бакелиту, який Дарлін колекціонує з 1976 року.

Darlene's dress is from the shop where she works at Jolie Femme in Winnetka and the designer is RUNDHOLZ. The flower pin is by BEATA KANIA who teaches at Columbia College in the fashion department. The necklace is made with her old lipsticks by Mary O'Shaughnessy from Chicago. Her hat is done by a designer from Colorado Diane Harty. Bracelets are vintage bakelite that she has been collecting since 1976. Very classy!

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут