Чоловічий рашгард  3D

14 липня 2017
Олександр
4 особливості чоловічих рашгардів, які зобов'язані вас спокусити:
 
1. Трикотаж виробу включає поліамід, тобто залишається ідеально комфортним навіть при брутальних тренуваннях, повітропроникний та простіший за просте у догляді.
 
2. Ми використовуємо для рашгардів повний сублімаційний друк: такий одяг не змарніє від впливу зовнішніх факторів та навіть коли його прали 1000 разів.
 
3. Завдяки авторським художнім картинам ви познайомитеся з барвистими принтами, які піднімуть ваш бойовий дух вже через 7-10 днів. Доступні будь-які написи.
 
4. Гордість текстильної промисловості України стане й вашим «улюбленцем», якщо спорт становить значну частину вашого життя.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут