Час для Берну

17 серпня 2014
Kajool-Khan
Берн...Напевне через похмуру погоду Берн запам'ятався мені дуже виваженим та стриманим. Сувора столиця Швейцарії, а точніше - стара частина міста, просто насичена пам'ятниками та фонтанами і ще у 1983 році ЮНЕСКО віднесла її до списку Світової спадщини. Я прекрасно розумію улюблених Вольтера, Байрона, Персі Біші Шеллі, Джеймса Джойса, Германа Гессе та Ремарка, котрі жили і творили у цій чудовій країні. 

Щодо особистого досвіду, найяскравіші спогади, а відповідно асоціація з містом, річка Ааре. Я зроду не бачила красивішої води! Можливо з фото не так помітно, проте зелений відтінок Ааре просто вабив підійти і торкнутися. Річка бере початок в однойменному льодовику у Бернських Альпах, можливо саме в цьому секрет її краси.

Якщо доведеться там побувати, то гарних вражень! І все таки потрогайте воду ;)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут