Буковинці

26 грудня 2013
Anna Senik

Заради краси буковинських строїв, в яких жінки і дівчата схожі на великі строкаті квітки, заради їх пекучої вроди, заради квітучої весни на пагорбах Прикарпаття - варто їхати за сотні кілометрів! Прекрасна результативна зйомка, в якій я втілила все, що мріялось, і навіть більше - стала можлива лише завдяки командній роботі всіх учасників, старань організатора та моделей.

Для зйомки було використано старовинні аутентичні строї з колекції директора і художнього керівника Чернівецького театру "Голос" пана Петра Колісника. Залучені до зйомки моделі - актори театру: Анастасія Скорейко, Інна Молдаван, Олександр Дадус, Василь Хащук. Організатор (та модель) - аспірант історичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Анна Кібич. Не можу словами висловити свою подяку і захоплення їх ентузіазмом та стараннями в проведенні цього фотосету! Ці люди дали мені змогу втілити мою маленьку буковинську мрію.

Моделі: Анна Кібич, Анастасія Скорейко, Інна Молдован, Олександр Дадус, Василь Хащук – актори театру “Голос”

Локація: Національний музей народної архітектури та побуту, Чернівці

Реквізит: колекція Петра Колісника – директора театру “Голос”

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут